45. ročník závodu bohužel zrušen

Print

Vážení a milí příznivci našeho Mikulášského běhu.

Píše se mi to špatně, nejsem rád, ale bohužel Vás všechny musím informovat, že letošní ročník Mikulášského Vodáckého Půlmaratónu se neuskuteční. Čekali jsme do nejzazší možné doby, konsultovali jsme to na vyšších instancích. Bohužel podmínky jsou nepříznivé pro uspořádání takovéhle akce ve formátu, na jaký jsme si zvykli. Zvažovali jsem všechny možné varianty, od rozdělení nebo zrušení některých kategorií přes intervalový start až po posunutí termínu. Ani tato varianta se však nejeví v nejbližší době jako reálná, závodu se v posledních letech účastní stabilně kolem 200 závodníků a stejný počet diváků a akce pro tento počet lidí jsou v tuto chvíli zapovězeny a je předpoklad, že ještě dlouhou dobu nebudou povoleny.

Omlouvám se všem, které jsme zklamali, do poslední chvíle jsme doufali, že by se podmínky mohly rozvolnit, bohužel se tak nestalo. O to víc se budeme těšit na příští ročník, opět 45.

Pro závodníky, kteří se doposud přihlásili- přihlášky i startovné zůstávají v platnosti pro příští ročník, pokud chcete vrátit startovné, připadně pro ostatní, kteří mají nějaký podnět- napište nám na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Přeji Vám všem mnoho zdraví, štěstí do dalšího roku, a hlavně lepší podmínky pro sport i ostatní aktivity

Za organizátory

Z. Rufer

info@mikulasskybeh.czhttps://www.facebook.com/events/1414916135265796/?acontext=%7B%22ref%22%3A%224%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22370%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D